A reuşit să-l despartă de amantă

Trebuie citit

Mă numesc Miriam şi aş vrea să vă mărturisesc că la început când am demarat şedinţele cu doamna Elena Minodora am fost puţin cam sceptică. Îmi doream ca soţul meu să se reîntoarcă acasă şi să fie aşa cum a fost la începutul căsniciei noastre, să se despartă de amanta lui olandeză cu care se încurcase de circa doi ani.
De ce eram însă sceptică ? Pentru că deja apelasem la o altă „tămăduitoare” şi nu ajunsesem la niciun rezultat, m-a ameţit şi m-a stors de bani ! Dar până la urmă, cu doamna Elena Minodora am reuşit şi el a revenit acasă. Am mare încredere în puterea şi profesionalismul doamnei Elena Minodora. Mii de mulţumiri.

Miriam, Utrecht, Olanda

copyright Elena Minodora

Contact:

0745.826.897

Vizitaţi şi pagina mea de pe siteul www.vrajitoare-romania.com
Vizitaţi şi pagina mea de pe siteul www.vrajitoare-romania.ro

Lăsați un mesaj:

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele articole apărute

Mulţumiri din Brazilia și Italia primite de vrăjitoarea Delia din Craiova

Mă simţeam tare ciudat. Soţia m-a părăsit fără regrete şi am intrat în depresie. Am început să beau mult,...

Mulţumiri recente din America pentru Regina Magiei Albe din România, Maria Câmpina

Soţia a revenit în viaţa mea după o ceartă de pomină, când am făcut-o să plângă şi să regrete faptul că m-a trădat cu şeful ei. După trei ani, a reapărut zglobie şi mai sexy ca niciodată, foarte doritoare. M-a uimit teribil. Dar ştiam că totul se datora intervenţiei magice realizată de Regina Magiei Albe din România, Maria Câmpina,

Mulţumiri din Hunedoara și Oradea primite de cea mai puternică vrăjitoare din Europa – vrăjitoarea Anastasia Venus

Fiica mea avea făcute farmece şi blesteme, care l-au dus în cele din urmă la divorţ! O mare tragedie...

Mulţumiri din Spania pentru vrăjitoarea Mercedeza

Femeia acestui afemeiat mi-a făcut farmece ca el să revină la familia lui şi eu să-l las. Cu ajutorul doamnei vrăjitoare Mercedeza, care mi-a făcut ritualuri puternice de protecţie, am rămas în cele din urmă cu el şi-i mulţumesc

Mai multe articole ca acesta